CORONA VİRÜS DÖNEMİ HAKKINDA AÇIKLAMA

Değerli müşterilerimiz, yerimizdeyiz,stoklarımız günceldir ve gece gündüz çalışıp sizlerin siparişlerini hazırlıyoruz. Bu zor dönemde sizler evinizde kalarak, bizler de sizin siparişlerinizi ulaştırarak herşeyin yoluna girmesini sabırla bekleyeceğiz. Sizlerden ricamız saat 16:00 e kadar yaptığımız kargoları son dakikalara bırakmamanız.Hizmetimizin kesintisiz ve sorunsuz çalıştığını sürekli müşterilerimiz bilirler.Fakat sipariş yoğunluğumuz epey fazla daha sakin çalışabilmek için sizlerin de bu süreçte erken sipariş vererek bizlere yardımcı olmanızı önemle rica ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

DEMİRHAN MEDİKAL VE KOZMETİK ÜRÜNLERİ , yaklaşık 20 yıldır toptan gıda olarak sürdürmüş olduğu ticari faaliyetlerine , Medikal hasta bezi , %100 bitkisel kozmetik ürünleri ,%100 Pamuk tekstil ürünleri ile devam etmektedir.

İstanbul Ticaret odasına kayıtlı olan DEMİRHAN MEDİKAL VE KOZMETİK ÜRÜNLERİ firmamızın mersis numarası 1365437494600001 olarak sorgulama yapabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizin sorularını yanıtlamak amacı ile , hafta içi saat 09:00/17:00 aralığında 553 4701452 numaralı hattan hizmet vermekteyiz.

Ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile gönderilir. Kendi sitemizde farklı bir kargo ile çalışmadığımız bildiririz.

Hafta içi vermiş olduğunuz tüm siparişler saat (CORONA VİRÜS SEBEBİYLE ERKENE ALINMIŞTIR, BU DÖNEMDE 15:00 DEN SONRA KARGO ÇIKARTAMAYACAĞIZ) 15:00 e kadar yurtiçi kargo ile tarafınıza faturalı olarak gönderilir.

Cuma saat 16:00 sonrası ,Cumartesi ve Pazar günleri yapılan tüm alışverişleriniz ilk Pazartesi günü kargoya verilir.

Demirhan Medikal ve Kozmetik Ürünleri eticarete başladığı ilk günden bugüne kadar müşterilerimiz (biz artık onlara ailemiz diyoruz) tarafından eticaret sitelerinde her zaman olumlu yorumlar almıştır. Aşağıdaki linklerden mağazamızı takip edebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Eldivenlerimiz, tüm virüs, bakteri ve mikropların ellerinize bulaşmasını önler. Hava geçirmeyecek şekilde lateks, nitril, vinyl gibi maddelerden üretilmektedir. Evde, iş yerinde, toplu taşıma araçlarında, sağlık kurumlarında, eczanelerde, gıda üretim ve dağıtım tesislerinde, et ve süt ürünlerinin üretimlerininn yapıldığı yerlerde, laboratuvarlarda, güzellik merkezlerinde yani kısacası temasın söz konusu olduğu her yerde kişisel hijyeniniz için eldiven kullanmanızı öneririz.

Bazı bünyeler latekse karşı duyarlıdır. Lateks papatya, sütleğen gibi bitkilerde bulunan süt gibi görünen tamamen doğal bir maddedir. Latekse karşı duyarlı elleriniz için lateks içermeyen vinyl ve nitril eldivenlerimizi öneririz. Alerjiniz yoksa lateks eldivenlerimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Eldivenleriniz günlük kullan-at şeklinde üretilmiştir. Ortalama 8 saat kullanım sonrası cildinizin hava alması için çıkartmanızı tavsiye ederiz. Günlük olarak 24 saat boyunca hiç bir sorun olmadan kullanabilirsiniz.

Eldivenlerinizi çıkarırken en önemli prensibiniz; bileklerinizden başlayarak çıkarmak olacaktır. Elastik yapısı sayesinde çok rahat bir şekilde çıkartabileceğiniz eldivenlerinizi bileğinizden parmak uçlarınıza doğru çekerek çıkartınız. Parmak uçlarınızdan çekerek çıkartmayınız! Mümkün olan en az teması kurarak eldiveninizi çıkarıp geri dönüşüm kutusu ya da çöp’e atınız.